Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
  1. #1

    A ka dyqan 'Burkini' në Kosovë?

    A ka burkini ne Kosove ose Maqedoni? C'mendoni per nje dyqan me keto rroba plazhi?




    Keto jane shume te perhapura ne Palestine, Pakistan, Egjypt etj.
    E shijojne plazhin me shume se me keto


    Mendime? Ka ngjyra te ndryshme boll

  2. #2
    Me shume


  3. #3
    Jam Ai Maska e RockStar
    Anëtarësuar
    23-10-2009
    Vendndodhja
    Nën hijen e qerpikut tënd...!!!
    Postime
    1,956
    Sdi qysh po mundesh mu marr me keso gjana gjith diten. Merru me naj pune me te mencur me mire eshte.
    Mendo dhe Pasurohu

  4. #4
    Citim Postuar më parë nga RockStar Lexo Postimin
    Sdi qysh po mundesh mu marr me keso gjana gjith diten. Merru me naj pune me te mencur me mire eshte.
    C'ke more? Rrobat mund te qepen edhe ne Kosove dhe te eksportohen ne Malajzi, Afghanistan, Bosnje, Indonezi, Pakistan.

  5. #5
    Jam Ai Maska e RockStar
    Anëtarësuar
    23-10-2009
    Vendndodhja
    Nën hijen e qerpikut tënd...!!!
    Postime
    1,956
    Citim Postuar më parë nga ZbatoRregullat Lexo Postimin
    C'ke more? Rrobat mund te qepen edhe ne Kosove dhe te eksportohen ne Malajzi, Afghanistan, Bosnje, Indonezi, Pakistan.
    Ani more ik e qep rroba pra. Kohe te lire per budallalliqe e gomarlliqe ke mjaft.
    Mendo dhe Pasurohu

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Bardhi
    Anëtarësuar
    06-09-2002
    Postime
    708
    Citim Postuar më parë nga RockStar Lexo Postimin
    Ani more ik e qep rroba pra. Kohe te lire per budallalliqe e gomarlliqe ke mjaft.
    Rocki nuk e kam keq Zbato rregullat.
    Nese dini me i bere kete lloj veshjeve keni me bere para shume ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. Ka ka shqiptar. Nese tash me proteste e fitojme te drejten e mbajtjes se shamijes ne shkolla, paramendojeni, sa tesha ka me nau dasht. Kjo eshte biznes.
    Ndoshta arabet qe po i paguajn ka 400 euro ate fembere qe e ndon shamijen , jan ka ja shohin anderrat kesaj pune. Thone ne po japim nje here pak pare, sa tij shtijme ne ta e atehere kur tij qesin shamijat jau bijme ne e ja shesim teshat Fitojne shume. Miliona femra te mbullume shqiptare.
    Ata nuk e kan shume dertin e fese o burre. Por paret jan mbrapa.
    JU NJE HAP - PUNA DY...

  7. #7
    Shum tesha palidhski valla po kur dush mujn me bo edhe ksi tesha ne kosove

  8. #8
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-03-2008
    Vendndodhja
    itejdukshem, gjithka
    Postime
    1,536
    Papa kërkon “falje” për abuzimin e fëmijëve

    E premte 11 Qershor 2010 17:02



    Papa Benedikti XVI për herë të parë ka kërkuar “falje” haptazi, për skandalet që kanë të bëjnë me rastet e pedofilisë në Kishën Katolike.

    Kreu katolik ka premtuar para 15 mijë priftërinjve në Vatikan, se Kisha do të bëjë gjithçka që është në fuqinë e saj që abuzimet seksuale të të miturve nga ana e njerëzve të kishës, të mos përsëriten më kurrë.

    “I lutemi faljes së Perëndisë dhe viktimave, si dhe premtojmë se do të bëjmë gjithçka të mundur që abuzimet e tilla të mos mund të përsëriten më”, ka thënë Papa Bendeikti XVI. /rel/

  9. #9
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-03-2008
    Vendndodhja
    itejdukshem, gjithka
    Postime
    1,536
    Me duken keto foto me te drejta se abuzimi i femijve apo?

  10. #10
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Citim Postuar më parë nga injejti Lexo Postimin
    Me duken keto foto me te drejta se abuzimi i femijve apo?

    Si është ajo fjala: Qimen në syrin e vet askush se sheh.
    Mëso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  11. #11
    Citim Postuar më parë nga injejti Lexo Postimin
    Me duken keto foto me te drejta se abuzimi i femijve apo?
    Abuzimi i femijeve ne islam eshte gje shume e shemtuar, po eshte ne Kuran dhe sunet. E ka bere vete Muhammedi me Aishen (Muhammedi qofte kenaqe me te) dhe askush se denoncon kur disa hoxhallare me mjekrra e bejne cdo dite ne xhami ne Kosove.

    Pse postove pa lidhje ne temen time?
    Ndryshuar për herë të fundit nga ZbatoRregullat : 12-06-2010 më 06:52

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e refet
    Anëtarësuar
    24-04-2007
    Postime
    553
    Citim Postuar më parë nga ZbatoRregullat Lexo Postimin
    A ka burkini ne Kosove ose Maqedoni? C'mendoni per nje dyqan me keto rroba plazhi?




    Keto jane shume te perhapura ne Palestine, Pakistan, Egjypt etj.
    E shijojne plazhin me shume se me keto


    Mendime? Ka ngjyra te ndryshme boll
    ti spahe pune tjeter e me u mar me ksi gjera se si vishen muslimanet.ma mire shifi punet tuaja e nese te lejon morali ti mundet te dalesh edhe culak hic pa tesha .

  13. #13
    Citim Postuar më parë nga refet Lexo Postimin
    ti spahe pune tjeter e me u mar me ksi gjera se si vishen muslimanet.ma mire shifi punet tuaja e nese te lejon morali ti mundet te dalesh edhe culak hic pa tesha .
    Veshu si te duash, si Arab apo si Afghanistanez, po mos ben komente pa lidhje ne kete teme

  14. #14
    Musliman Shqiptar Maska e pejani34
    Anëtarësuar
    18-04-2005
    Postime
    887
    Citim Postuar më parë nga ZbatoRregullat Lexo Postimin
    A ka burkini ne Kosove ose Maqedoni? C'mendoni per nje dyqan me keto rroba plazhi?




    Keto jane shume te perhapura ne Palestine, Pakistan, Egjypt etj.
    E shijojne plazhin me shume se me keto


    Mendime? Ka ngjyra te ndryshme boll
    Tem pa kurfar ukusi (shije )

    ju lutem te mbyllet

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e refet
    Anëtarësuar
    24-04-2007
    Postime
    553
    pse be dost te pengon pse po u mbulohen muslimanet a ben me mu pergjigj.

  16. #16
    Citim Postuar më parë nga refet Lexo Postimin
    pse be dost te pengon pse po u mbulohen muslimanet a ben me mu pergjigj.
    Kush a ca koken ose b***n? Une pyeta rreth kesaj ideje si bizness.

    Po thane disa hoxhallare delni me sandale ne bore ose shkurtoni pantollet shume idiota do ti degjojne.

  17. #17
    Musliman-Shqiptarë-krenar Maska e gimche
    Anëtarësuar
    24-02-2009
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    3,642
    Citim Postuar më parë nga ZbatoRregullat Lexo Postimin
    12 miljon cifute, 167 cmime Nobel; 1.5 miliard musulmane, 6 cmime Nobel. Te trashe apo ka faj feja?
    Vet terroristët akuzojnë për terrorizëm



    Vet iniciatorët e luftërave marrin çmime Nobel për "paqe"



    Andaj çmimet që i prodhoj unë ja jap kujt të dua, andaj ja jap vetit më së miri, kjo është esenca se si shpërndahen keto çmime, pastaj ky çmim a vie nga Zoti apo është pjellë e njerëzve?
    Ke kujdes ngase ishte gabimi i njeriut ajo që e solli në këtë botë me plot padrejtësi dhe me gjëra mizore (gabimi i njeriut ishte kur e ngrëni mollën e ndaluar).
    Ec e shpjegoje videon e parë çfarë paqe dhe çfarë Nobeli duhet aty ku edhe ndihmat t'i ndalojnë gjë të cilën me Islam (të cilën fe e përqesh në firmën tënde) është e preferuar ti ndihmohet edhe popullates së armikut nëse ka nevojë ajo dhe nëse i është bërë dëm, ndërsa "Nobelistët" lërë që nuk dergojnë vet ndihma për ata fëmijë, gra dhe pleq të cilët po i masakrojnë çdo ditë, mirpo gjithashtu ndaluan që edhe të tjerët t'i sjellin ndihma në mesin e të cilëve kishte edhe shqiptar nga Kosova dhe Maqedonia, a për ta vlen çmimi Nobel për paqe! Betohem në Zotin e madhërishëm se nëse vërtetë ky është çmimi Nobel atëherë unë e urrej atë dhe nëse do të isha ai shqiptar të cilit i vie lajmërimi se ka fituar këtë do ta refuzoja dhe do të kerkoja që kjo të mos ndodh dhe a e din pse?! sepse në atë moment e kuptoj se unë po rradhitem me ata të cilët nuk lënë krime pa bërë, me mizorët, me të prishurit, me gjakpirësat dhe se unë po futem në një thes me ta, e një fjal e urtë popullore thotë "Kush hin në ujë, laget" andaj preferoj të mos futem në ujë në mënyrë që të mbetem i terur, e në asnjë mënyrë të lagem e besa edhe të zhytem në mizori, krim dhe luftë.
    Videoja e fundit shikoji shqiptarët e vërtetë se sa human janë, aty e ke edhe flamurin kombëtar.



    P.S videon e parë shikoje nga minuta e 40, film me përmbajtje Aksion-Horror (-18)
    Ndryshuar për herë të fundit nga gimche : 12-06-2010 më 18:26
    Ti je hija e Kastriotit
    Ti je gjoksi i të madhit Hamzes
    Ti je kullë fuqi baroti...

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •